Przeglądaj treści dotyczące TikTok marketingu. Zainspiruj się pasją z jaką podchodzimy do działań marketingowych na TikToku.


Jak usunąć TikToka?

Jak usunąć TikToka?

TikTok to jedna z popularniejszych aplikacji społecznościowych, która dostępna jest w aż 150 różnych krajach. Choć skupia głównie ludzi młodych między 12 a 20 rokiem życia, to jednak stanowi także doskonałą platformę do promowania swojej działalności w Internecie. Wiedząc już, w jaki sposób założyć konto, warto także posiadać wiedzę na temat tego, jak usunąć film z TikToka lub odinstalować aplikację. Co powinno się wiedzieć na ten temat?

Więcej informacji
Jak nagrać TikToka?

Jak nagrać TikToka? Poradnik

TikTok to popularna sieć społecznościowa do tworzenia i udostępniania filmów. Został stworzony przez programistów chińskiej firmy ByteDance w 2014 r, a w 2018 r. uruchomił wersję na rynek międzynarodowy. Według agencji LearnBonds, w 2020 roku aplikacja była odwiedzana codziennie przez 40 milionów użytkowników.  Możesz stworzyć swój pierwszy film na Tik-Toku bez profesjonalnej wiedzy montażowej, ponieważ jest to aplikacja niezwykle prosta w obsłudze. W tym artykule opowiemy krok po kroku, jak nagrywać TikToki i korzystać z aplikacji.

Więcej informacji
Limity i blokady na TikToku

Ograniczenia i limity na TikToku

TikTok jak każda platforma społecznościowa ma szeroki wachlarz limitów oraz ograniczeń. Wszystko to jest zrozumiałe, gdyż gdyby nie obowiązujące limity i ograniczenia, na Tiktoku byłoby zapewne przerażająco. Limity i ograniczenia są po to aby zachować stabilność infrastruktury oraz zapewnić poprawne funkcjonowanie platformy.

Więcej informacji
Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Zaczynasz swoją przygodę na TikToku i od pierwszych chwil korzystania z platformy/aplikacji spotykasz się z czymś, co określane jest jako “Dla Ciebie” lub też „For you”, czy też DC lub FY / FYP. Z pewnością zastanawiasz się co to w ogóle jest!? Pozwól, że pomożemy znaleźć odpowiedź na Twoje pytania.

Więcej informacji
Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Konsumpcja TikToka rośnie z miesiąca na miesiąc i z roku na rok wraz ze wzrostem popularności platformy społecznościowej. Sprawdź ile czasu spędza na platformie TikTok przeciętny użytkownik.

Więcej informacji
ILU UŻYTKOWNIKÓW MA TIKTOK?

Ilu użytkowników ma TikTok?

Założony we wrześniu 2016 r. TikTok zyskał popularność stosunkowo niedawno. Liczba użytkowników TikToka rośnie lawinowo niespełna od 5 lat… Wzrost liczby użytkowników odnotowywany jest niemalże w każdej szerokości geograficznej na świecie w tym i w  Polsce!

Więcej informacji

Odkryj wyjątkowe rabaty na TikTok Marketing! Skorzystaj z atrakcyjnych kuponów rabatowych i obniż zamówienie nawet o 50%!

Oferta dotyczy wybranych pakietów lub wybranych dni. Sprawdź aktualnie obowiązujące kody rabatowe klikając w poniższy przycisk.