Przeglądaj treści dotyczące TikTok marketingu. Zainspiruj się pasją z jaką podchodzimy do działań marketingowych na TikToku.


Bezpieczeństwo na TikToku - Jak chronić swoje konto i dane osobowe

Bezpieczeństwo na TikToku – Jak chronić swoje konto i dane osobowe

Miliony ludzi korzystają z TikToka codziennie, dzieląc się swoimi filmami, tańcząc i śpiewając do popularnych utworów. Jednak wraz z popularnością TikToka pojawiły się również obawy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.

Więcej informacji
Jak wykorzystać najnowsze trendy na TikToku w swoich filmach?

Jak wykorzystać najnowsze trendy na TikToku w swoich filmach?

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie są najnowsze trendy na TikToku i jak je poznać? W dzisiejszym artykule postaram się odpowiedzieć na to pytanie oraz podpowiedzieć, jak wykorzystać popularne trendy na tej platformie.

Więcej informacji
Jak zacząć przygodę z TikTokiem i zdobyć popularność?

Jak zacząć przygodę z TikTokiem i zdobyć popularność?

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak zacząć swoją przygodę z TikTokiem i zdobyć popularność na tej platformie? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Was! W tym poradniku dla początkujących omówimy wiele cennych wskazówek dotyczących wykorzystania hashtagów, trendów wideo oraz narzędzi do poprawy widoczności Twojego konta na TikToku.

Więcej informacji
Jakie wyzwania stoją przed twórcami treści na TikToku?

Jakie wyzwania stoją przed twórcami treści na TikToku?

Czy zastanawialiście się kiedyś, co wpływa na to, że niektóre wideo osiągają miliony wyświetleń, a inne ledwie kilka? Jakie są największe trudności w tworzeniu popularnych filmików na tej platformie i jak je pokonać? Jak przyciągnąć uwagę widzów i optymalizować treści na TikToku?

Więcej informacji
Najpopularniejsze skróty na TikToku i ich znaczenie

Najpopularniejsze skróty na TikToku i ich znaczenie

Jednym z charakterystycznych elementów TikToka są skróty, które pojawiają się w opisach filmów i komentarzach. Sprawdź najpopularniejsze skróty za TikToku i ich znaczenie.

Więcej informacji
Jak skutecznie korzystać z hashtagów na TikToku?

Jak korzystać z hashtagów na TikToku?

Jednym z najważniejszych elementów TikToka są hashtagi, które pomagają użytkownikom znaleźć treści, które ich interesują. Sprawdź jak korzystać z hashtagów na TikToku, aby zwiększyć zasięg swoich filmów i zyskać więcej widzów.

Więcej informacji
TikTok Challenge: co to jest i jak dołączyć?

TikTok Challenge: co to jest i jak dołączyć?

Jeśli jesteś miłośnikiem mediów społecznościowych, to na pewno słyszałeś o TikToku. Ten fenomenalny platforma społecznościowa stała się ogromnym hitem w ciągu ostatnich kilku lat. TikTok Challenge to popularna aktywność na TikToku, która zyskała popularność wśród milionów użytkowników platformy. W tym artykule dowiesz się, czym jest TikTok Challenge i jak dołączyć do tej popularnej aktywności.

Więcej informacji
Blokady na TikToku

Blokady na TikToku

Czy wiedziałeś, że na TikToku można dostać blokadę za określone zachowania? A może już w przeszłości się z nią spotkałeś i zastanawiałeś się co było powodem? Blokady na TikToku są powszechnym problemem, znajdującym jednak zazwyczaj uzasadnione przyczyny w zachowaniu internautów. Z poniższego artykułu dowiesz się: czym jest i jak długo trwa blokada, z jakich powodów użytkownicy dostają blokady oraz w jaki sposób pozbyć się nałożonej na konto TikTok blokady.

Więcej informacji
Jak zarabiać na TikToku? Poradn

Jak zarabiać na TikToku? Poradnik

TikTok to platforma społecznościowa do tworzenia krótkich filmów. Jest podobny do Instagrama, ale koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu i udostępnianiu krótkich filmów. Każdy może korzystać z aplikacji bez konieczności zakładania konta. Codziennie są miliony użytkowników i ponad 100 milionów filmów. Chociaż większość użytkowników to młodzi ludzie, TikTok jest również używany przez dorosłych do tworzenia i udostępniania swojej pracy.

Więcej informacji
Jak prowadzić TikToka - poradnik

Jak prowadzić TikToka – poradnik

TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych, na której użytkownicy mogą publikować stworzone przez siebie filmiki. Mimo że na rynek międzynarodowy TT wszedł w 2018 roku, do dzisiaj nie spada z rankingów popularności. Coś, co początkowo miało służyć wyłącznie do tworzenia trendów opierających się na tańczeniu do lecącej w tle muzyki, aktualnie pokrywa dużo szerszą skalę rodzajów krótkometrażowych filmików.

Więcej informacji
Jak usunąć TikToka?

Jak usunąć TikToka?

TikTok to jedna z popularniejszych aplikacji społecznościowych, która dostępna jest w aż 150 różnych krajach. Choć skupia głównie ludzi młodych między 12 a 20 rokiem życia, to jednak stanowi także doskonałą platformę do promowania swojej działalności w Internecie. Wiedząc już, w jaki sposób założyć konto, warto także posiadać wiedzę na temat tego, jak usunąć film z TikToka lub odinstalować aplikację. Co powinno się wiedzieć na ten temat?

Więcej informacji
Jak nagrać TikToka?

Jak nagrać TikToka? Poradnik

TikTok to popularna sieć społecznościowa do tworzenia i udostępniania filmów. Został stworzony przez programistów chińskiej firmy ByteDance w 2014 r, a w 2018 r. uruchomił wersję na rynek międzynarodowy. Według agencji LearnBonds, w 2020 roku aplikacja była odwiedzana codziennie przez 40 milionów użytkowników.  Możesz stworzyć swój pierwszy film na Tik-Toku bez profesjonalnej wiedzy montażowej, ponieważ jest to aplikacja niezwykle prosta w obsłudze. W tym artykule opowiemy krok po kroku, jak nagrywać TikToki i korzystać z aplikacji.

Więcej informacji
Limity i blokady na TikToku

Ograniczenia i limity na TikToku

TikTok jak każda platforma społecznościowa ma szeroki wachlarz limitów oraz ograniczeń. Wszystko to jest zrozumiałe, gdyż gdyby nie obowiązujące limity i ograniczenia, na Tiktoku byłoby zapewne przerażająco. Limity i ograniczenia są po to aby zachować stabilność infrastruktury oraz zapewnić poprawne funkcjonowanie platformy.

Więcej informacji
Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Zaczynasz swoją przygodę na TikToku i od pierwszych chwil korzystania z platformy/aplikacji spotykasz się z czymś, co określane jest jako “Dla Ciebie” lub też „For you”, czy też DC lub FY / FYP. Z pewnością zastanawiasz się co to w ogóle jest!? Pozwól, że pomożemy znaleźć odpowiedź na Twoje pytania.

Więcej informacji
Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Konsumpcja TikToka rośnie z miesiąca na miesiąc i z roku na rok wraz ze wzrostem popularności platformy społecznościowej. Sprawdź ile czasu spędza na platformie TikTok przeciętny użytkownik.

Więcej informacji
ILU UŻYTKOWNIKÓW MA TIKTOK?

Ilu użytkowników ma TikTok?

Założony we wrześniu 2016 r. TikTok zyskał popularność stosunkowo niedawno. Liczba użytkowników TikToka rośnie lawinowo niespełna od 5 lat… Wzrost liczby użytkowników odnotowywany jest niemalże w każdej szerokości geograficznej na świecie w tym i w  Polsce!

Więcej informacji