Przeglądaj treści dotyczące TikTok marketingu. Zainspiruj się pasją z jaką podchodzimy do działań marketingowych na TikToku.


Limity i blokady na TikToku

Ograniczenia i limity na TikToku

TikTok jak każda platforma społecznościowa ma szeroki wachlarz limitów oraz ograniczeń. Wszystko to jest zrozumiałe, gdyż gdyby nie obowiązujące limity i ograniczenia, na Tiktoku byłoby zapewne przerażająco. Limity i ograniczenia są po to aby zachować stabilność infrastruktury oraz zapewnić poprawne funkcjonowanie platformy.

Więcej informacji
Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Czym jest sekcja Dla Ciebie / For You na TikToku?

Zaczynasz swoją przygodę na TikToku i od pierwszych chwil korzystania z platformy/aplikacji spotykasz się z czymś, co określane jest jako “Dla Ciebie” lub też „For you”, czy też DC lub FY / FYP. Z pewnością zastanawiasz się co to w ogóle jest!? Pozwól, że pomożemy znaleźć odpowiedź na Twoje pytania.

Więcej informacji
Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Ile czasu spędzają użytkownicy na TikToku dziennie?

Konsumpcja TikToka rośnie z miesiąca na miesiąc i z roku na rok wraz ze wzrostem popularności platformy społecznościowej. Sprawdź ile czasu spędza na platformie TikTok przeciętny użytkownik.

Więcej informacji
ILU UŻYTKOWNIKÓW MA TIKTOK?

Ilu użytkowników ma TikTok?

Założony we wrześniu 2016 r. TikTok zyskał popularność stosunkowo niedawno. Liczba użytkowników TikToka rośnie lawinowo niespełna od 5 lat… Wzrost liczby użytkowników odnotowywany jest niemalże w każdej szerokości geograficznej na świecie w tym i w  Polsce!

Więcej informacji
Back to School-20% rabatu

Skorzystaj z niesamowitej promocji! Zamawiając pakiet wsparcia, wprowadź kod rabatowy BACKTOSCHOOL i pomniejsz koszt zamówienia o 20%.

Oferta limitowana czasowo do 30 września 2021.